Hledáme kreativce, kteří podpoří rozvoj firem v kraji!

11. 6. 2019

Jste z Karlovarského kraje a podnikáte ve tvorbě grafiky, focení, práci s texty (copywriting), práci se zvukem/videem, v produkci a reklamě, produktovém designu nebo webdesignu? Pak se zaregistrujte do naší Galerie kreativců a získejte nové zákazníky z řad firem Karlovarského kraje tím, že jim pomůžete z dotace Karlovarského kraje zlepšit podobu jejich produktu nebo způsob jejich prezentace!

Karlovarský kraj připravuje rozšíření současného dotačního titulu Inovační vouchery o Kreativní vouchery. Kreativní voucher je jednorázová finanční podpora pro firmy, které by rády podpořily svůj růst za pomoci vylepšení designu svých produktů nebo způsobu jejich prezentace. Podobná forma podpory již funguje například v Jihomoravském a Středočeském kraji. Voucher je vždy postaven na spolupráci firmy a kreativce, kdy kreativec pro firmu realizuje službu zaměřenou na široké spektrum oblastí.

Spolupráce bude fungovat následujícím způsobem:

  1. vyhlášení dotačního programu
  2. výběr kreativce z Galerie kreativců žadatelem
  3. vyplnění závazné nabídky kreativce
  4. podání žádosti o dotaci
  5. podpis smlouvy o dílo mezi žadatelem a kreativcem (v případě udělení dotace)
  6. odeslání dotace na zaplacení kreativce.

Smyslem vytvoření galerie je hlavně pomoci žadatelům o dotaci s výběrem kreativce, podpora lokálních kreativců a možnosti navázání nových obchodních vztahů. Podmínkou zařazení do galerie kreativců je pouze doložení tří referencí od klientů prostřednictvím Formuláře s referencemi kreativce. V případě zájmu o zařazení do galerie stačí zaslat oskenované reference na e-mail: katerina.pasmova@karp-kv.cz. Vaše případné dotazy Vám rádi zodpovíme e-mailem nebo na telefonním čísle 604 724 858.


Hledáme kreativce, kteří podpoří rozvoj firem v kraji!

Soubory ke stažení

Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.