Kreativní vouchery

Chcete za přispění Karlovarského kraje vylepšit prezentaci své firmy a svých produktů? Kreativní voucher vám přispěje na spolupráci s kreativcem, který vám navrhne nový design produktu, vytvoří grafický návrh loga vaší firmy, promo video, mobilní aplikaci nebo třeba nové internetové stránky.

Svého kreativce si vyberete z Galerie kreativců Karlovarského kraje. Kreativec pro vás vypracuje závaznou nabídku, podáte žádost o kreativní voucher, a pak už se jen můžete těšit na hotové výstupy kreativce. Smyslem galerie je pomoci žadatelům o dotaci s výběrem kreativce, podpora lokálních kreativců a možnost navázání nových obchodních vztahů.

Chci podpořit firmu!


Podporovaná odvětví:


Chcete se registrovat do Galerie kreativců?

Jste kreativec z Karlovarského kraje a chcete nabízet své služby prostřednictvím Galerie kreativců? Máte zájem o registraci mezi ostatní kreativce? Registrace do galerie je zdarma a jednoduchá, prostřednictvím online formuláře. K registraci je nutné připojit příklady řešených zakázek (např. formou obrázku), podle kterých si budou žadatelé o dotační titul vybírat své kreativce. Ti jim za přispění Karlovarského kraje napomohou vytvořit požadované výstupy.

Vzhledem k potřebě nahrávání souborů zaznamenávající příklady Vašich realizovaných zakázek je pro registraci do Galerie kreativců nutné disponovat účtem Google. V případě, že tímto účtem nedisponujete a nepřejete si ho vytvářet, můžete využít alternativní formulář vyžadující pouze kontaktní informace a soubory s příklady realizovaných zakázek nám zaslat např. e-mailem nebo doručit osobně po předchozí domluvě na datovém nosiči.

Chci se registrovat do Galerie kreativců

Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.